SIEDEM POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO NAS WYBRAĆ

SIEDEM POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO NAS WYBRAĆ

1.      Jesteśmy KREATYWNI i bardzo chętnie „szyjemy” eventy na miarę. Wystarczy, że nam powiesz jakiego rodzaju event chcesz zrealizować, czy np.  ma być to koncert, pokaz mody, otwarcie obiektu, jubileusz firmy, event z wirtualną rzeczywistością, turniej FIFA, czy też gamingowy,  eventy dla dzieci, a może akcja pro sprzedażowa, konkurs, czy loteria; jakie cele chcesz zrealizować, do kogo event ma być adresowany, jaki jest zaplanowany budżet, jaki chcesz efekt wywołać, co się wcześniej nie sprawdziło i czego oczekujesz. Tak nie wiele, a znacznie ułatwi nam pracę i pozwoli na jak najlepsze dopasowanie oferty do Twoich oczekiwań.

2.      Cechuje nas ELASTYCZNOŚĆ. Zawsze odpowiednio dobierzemy atrakcje, aby uzyskać jak najlepszy efekt z eventu w ramach określonego budżetu.

3.      Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym DOŚWIADCZENIEM, bo dzięki niemu możemy doradzić, pomóc wspólnie opracować roczny plan działań marketingowych czy też eventów.

4.      Uwielbiamy INNOWACYJNE rozwiązania, nowe technologie, wirtualną rzeczywistość, digital, dzięki czemu możemy oglądać rzesze zadowolonych klientów, których uśmiech jest dla nas najlepszym docenieniem tego co robimy. Sami tworzymy coraz to nowe mechanizmy akcji pro sprzedażowych, czy też konkursowych. Świetnie bawimy się układając scenariusze i kolekcjonując rekwizyty do escape room’u, czy też do gry miejskiej.

5.      Działamy KOMPLEKSOWO co pozwala nam Ciebie odciążyć i sprawnie skoordynować wszelkie aspekty marketingowe czy też eventowe.

6.      Zawsze do zadań podchodzimy ODPOWIEDZIALNIE, dzięki czemu możesz nam zaufać i spokojnie czekać na efekty z naszych działań.

7.      Szanujemy czas każdego, zatem PUNKTUALNIE rozpoczynamy każde wydarzenie. Ta cecha jest również bardzo przydatna przy organizacji zagranicznych wyjazdów firmowych, gdzie samolot nie poczeka 🙂